ورود به سامانه معاونت فرهنگی

اطلاعیه لغو مسابقات حفظ و کتبی قرآن کریم در تاریخ 5 اسفند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی، با توجه به مصوبات ستاد سلامت وزارت عتف و به دلیل تعطیلی تعدادی از دانشگاههای کشور بابت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، و بر اساس مصوبه شورای سیاستگذاری سی و پنجمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور به اطلاع می رساند آزمون بخش معارفی و آزمون کتبی بخش حفظ این جشنواره در تاریخ اعلام شده (۵ اسفند ۹۸) برگزار نمی شود.خواهشمند است دستور فرمایید موضوع به نحو مقتضی در آن دانشگاه اطلاع رسانی شود. . . .

Slider 1

تغییر کلمه عبور نگارستان به کدملی دانشجویان

قابل توجه دانشجویان محترم جهت سهولت در ورود به سامانه، کلمه عبور سامانه نگارستان از سامانه بوستان جدا شده و به  کد ملی دانشجویان تغییر کرده است. (در صورتی که کدملی شما با صفر شروع می شود، صفر(های) اول آن را وارد نکنید.) نکته 1 : لازم به ذکر است که نام کاربری مانند قبل همان شماره دانشجویی می باشد. نکته 2 : لطفا برای حفظ امنیت اطلاعات خود، پس از ورود به سامانه نگارستان، کلمه عبور خود را از صفحه ی "پروفایل  من" تغییر دهید. . . .

Slider 1

مسابقه تفسیر سوره انسان ویژه خواهران

به مناسبت میلاد حضرت فاطمه(س) و روز زن، مسابقه تفسیر سوره انسان ویژه خواهران دانشگاهی (دانشجویان و کارکنان) برگزار می گردد. زمان برگزاری مسابقه سه شنبه: ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ ساعت ۱۲:۳۰ مکان: مجتمع شهدای گمنام مهلت ثبت نام: ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ جهت نام نویسی به خانه فرهنگ اتاق  ۳۰۸ مراجعه فرمایید یا با شماره ۳۱۳۱۲۳۷۹ – ۳۱۳۱۲۱۲۵ تماس بگیرید. .منبع آزمون تفسیر سوره انسان ار تفسیر نمونه است. می توانید فایل مربوط را از سایت آیت الله مکارم شیرازی به . . .

Slider 1
« »
ورود به سامانه نشریات


سامانه نگارستان  |  نسخه 2.01

کلیه حقوق مادی و معنوی برای شرکت فن آوران طرح نو گلستان محفوظ می باشد .